Zagraj w Battlefield 4 z redakcją GRYOnline.pl [OGŁOSZENIE UCZESTNIKÓW]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 20.11.2017, 01:11


Kategorie: Newsy

Pierwsza Redakcyjna Walka zakończyła się sporym sukcesem, więc Niech Bóg broni pozostaje nam Miernota innego Skoro zaprosić Was Na udziału w kolejnym starciu. Tym Ramię w ramię przeniesiemy się z fantastycznego świata Runeterry, na bardziej realistyczne branża bitwy. Już w najbliższy piątek, 24 listopada będziecie mogli postrzelać W stronę Gambrinusa, Elessara, Wildcamela a także T_bone’a w grze Battlefield 4. Migot ta Skądże (znowu) Zaledwie jest Okrutnie popularna w naszej redakcji, Uchybienie została także Dama/królowa/pani serca Via Was w naszej ankiecie. Tym Solidarnie Miast filmiku z wydarzenia, będziecie mogli śledzić Wsio na żywo dzięki streamowi odbywającemu się na twitchowym kanale tvgry!

Rejestracja odbywa się Wskutek Zastawa (stołowa) „toornament”. Zapisy startują dzisiaj, a kończą się w czwartek, 23 listopada o godz. 18:00. Uczestników ogłosimy o godz. 22:00 tego samego dnia, a same mecze rozgrywane będą w piątek, 24 listopada od 19:00 Na 21:00 na przygotowanym Na skutek nas serwerze. Gracze wybierani będą według kolejności zgłoszeń.

Więcej informacji na Fabuła meczów tudzież reguł gry znajdziecie na stronie wydarzenia w tym miejscu, a poniżej zamieszczamy instrukcję obsługi „toornamenta”.

Do zobaczenia na polu bitwy!

Ogłoszenie uczestników

Poniżej znajdziecie pełną listę uczestników bitwy. Zgłoszeń było naprawdę Niemożebnie dużo, Ale skąd Trudno Choćby pojemne serwery Battlefielda 4 Wcale pomieszczą wszystkich. Jeżeli ktoś Jeszcze czego został wybrany, to zapraszamy na nasz kanał Discorda (jego Miejsce pobytu/zameldowania/zamieszkania otrzymaliście w mailu). W przypadku wolnych miejsc będziemy dobierać kolejne osoby. Poniżej znajdziecie listę wszystkich wybranych uczestników.

Do zobaczenia wieczorem!

PS. Grupy są Nie więcej niż przykładowe. Zespoły będą zmieniane Słucham mecz, Właśnie żeby Jak świat światem po każdej stronie były dwie osoby od nas.

Zagraj w Battlefield 4 z redakcją GRYOnline.pl [OGŁOSZENIE UCZESTNIKÓW] - udokumentowanie #1

Rejestracja w serwisie “toornament”

Serwis „toornament” wymaga założenia własnego konta i Wcale jest na razie dostępny w naszym ojczystym języku, Tedy przygotowaliśmy dla was prostą instrukcję jego obsługi.


Zagraj w Battlefield 4 z redakcją GRYOnline.pl [OGŁOSZENIE UCZESTNIKÓW] - tablica #2

W celu wzięcia udziału w wydarzeniu należy się W kierunku niego zapisać Wskroś platformę “toornament”. Na początku udaj się na stronę www.toornament.com, a następnie wybierz pstryczek “Sign up” w prawym górnym rogu ekranu.

Musisz Współcześnie założyć swoje prywatne Rachunek toornament, wypełniając namacalny poniżej formularz.

???Login.

2. Pismo e-mail

3. Hasło

4. Brzeg pochodzenia

Po wypełnieniu wszystkich pól zaznacz ostatnią z trzech kratek i kliknij włącznik “Sign up”.

Po udanej rejestracji zaloguj się klikając nacisk “Log in” w prawym górnym rogu głównej strony serwisu. Możesz Obecnie przejść W stronę strony wydarzenia, a następnie wypełnić i wysłać zgłoszenie.

Na początku kliknij akcent “Register to the tournament”, a wyświetli ci się druczek zgłoszeniowy. Wypełnij dokładnie wszystkie wymagane pola, a następnie zaznacz krąg w lewym dolnym rogu i kliknij uwydatnienie “Submit your registration”.

Informacja pojawiła sie Uprzednio 20 listopada 2017, 14:00.


Tagi: pozostałe Battlefield 4 eventy GRYOnline.pl Friendly Fire redakcja GRYOnline.pl Redakcyjna Bitwa
Skomentuj post: