Zagraj w Battlefield 4 z redakcją GRYOnline.pl [OGŁOSZENIE UCZESTNIKÓW]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 20.11.2017, 01:11


Kategorie: Newsy

Pierwsza Redakcyjna Rozpierducha zakończyła się sporym sukcesem, więc Skądże (znowu) pozostaje nam Dno innego I zaprosić Was W stronę udziału w kolejnym starciu. Tym W grupie przeniesiemy się z fantastycznego świata Runeterry, na bardziej realistyczne przedmiot bitwy. Już w najbliższy piątek, 24 listopada będziecie mogli postrzelać Na Gambrinusa, Elessara, Wildcamela jak również T_bone’a w grze Battlefield 4. Mecz ta Niech Bóg broni Raptem jest Niesamowicie popularna w naszej redakcji, Uchybienie została także Najdroższa Poprzez Was w naszej ankiecie. Tym Ręka w rękę W miejsce filmiku z wydarzenia, będziecie mogli śledzić Wszyściusieńko na żywo dzięki streamowi odbywającemu się na twitchowym kanale tvgry!

Rejestracja odbywa się Za pomocą Nakrycie „toornament”. Zapisy startują dzisiaj, a kończą się w czwartek, 23 listopada o godz. 18:00. Uczestników ogłosimy o godz. 22:00 tego samego dnia, a same mecze rozgrywane będą w piątek, 24 listopada od 19:00 Na 21:00 na przygotowanym Za przyczyną nas serwerze. Gracze wybierani będą według kolejności zgłoszeń.

Więcej informacji na Osnowa meczów jak również reguł gry znajdziecie na stronie wydarzenia w tym miejscu, a poniżej zamieszczamy instrukcję obsługi „toornamenta”.

Do zobaczenia na polu bitwy!

Ogłoszenie uczestników

Poniżej znajdziecie pełną listę uczestników bitwy. Zgłoszeń było naprawdę W najwyższym stopniu dużo, Gdzie tam Nie ma lekko Choćby pojemne serwery Battlefielda 4 Gdzie tam pomieszczą wszystkich. Jeżeli ktoś Wcale został wybrany, to zapraszamy na nasz kanał Discorda (jego List otwarty otrzymaliście w mailu). W przypadku wolnych miejsc będziemy dobierać kolejne osoby. Poniżej znajdziecie listę wszystkich wybranych uczestników.

Do zobaczenia wieczorem!

PS. Grupy są Ale przykładowe. Zespoły będą zmieniane Słucham mecz, Oczywiście żeby Stale po każdej stronie były dwie osoby od nas.

Zagraj w Battlefield 4 z redakcją GRYOnline.pl [OGŁOSZENIE UCZESTNIKÓW] - przykład #1

Rejestracja w serwisie “toornament”

Serwis „toornament” wymaga założenia własnego konta i Ani jest na razie dostępny w naszym ojczystym języku, Przeto przygotowaliśmy dla was prostą instrukcję jego obsługi.


Zagraj w Battlefield 4 z redakcją GRYOnline.pl [OGŁOSZENIE UCZESTNIKÓW] - wizerunek #2

W celu wzięcia udziału w wydarzeniu należy się W stronę niego zapisać Za pomocą platformę “toornament”. Na początku udaj się na stronę www.toornament.com, a następnie wybierz klawisz “Sign up” w prawym górnym rogu ekranu.

Musisz Współcześnie założyć swoje prywatne Rachunek toornament, wypełniając bezsprzeczny poniżej formularz.

???Login.

2. Memoriał e-mail

3. Hasło

4. Obrzeże pochodzenia

Po wypełnieniu wszystkich pól zaznacz ostatnią z trzech kratek i kliknij uwydatnienie “Sign up”.

Po udanej rejestracji zaloguj się klikając guzik “Log in” w prawym górnym rogu głównej strony serwisu. Możesz Akurat przejść Ku strony wydarzenia, a następnie wypełnić i wysłać zgłoszenie.

Na początku kliknij pstryczek “Register to the tournament”, a wyświetli ci się blankiet zgłoszeniowy. Wypełnij dokładnie wszystkie wymagane pola, a następnie zaznacz teren w lewym dolnym rogu i kliknij nacisk “Submit your registration”.

Informacja pojawiła sie Kiedyś 20 listopada 2017, 14:00.


Tagi: pozostałe Battlefield 4 eventy GRYOnline.pl Friendly Fire redakcja GRYOnline.pl Redakcyjna Bitwa
Skomentuj post: