Twórcy serii Total War oraz Alien: Isolation szukają ludzi do nowego, dużego projektu

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.11.2017, 10:11


Kategorie: Najnowsze

Co tym Naraz szykują dla nas twórcy Total War? - Twórcy serii Total Żar jak również Alien: Isolation szukają ludzi W  stronę nowego, dużego projektu - wiadomość - 2017-11-24
Co tym Summa summarum szykują dla nas twórcy Total War?

Creative Assembly – Laboratorium znane m.in. z serii Total War a również horroru Alien: Isolation – poszukuje rąk W stronę pracy Pod bokiem/nosem/ ręką swoim nowym tytule. Hę ciekawe, Wcale chodzi Tutaj o zapowiedziane W niedalekiej przeszłości Total Wypieki Saga: Thrones of Britannia, a nieznaną Do dziś produkcję, która ma być początkiem zupełnie nowego IP i stanowić największy tytuł w historii firmy. Kogo potrzebują Brytyjczycy? Informacje na Ów Myśl (przewodnia) znajdziemy w zamieszczonych na stronie Creative Assembly ogłoszeniach. Rzucają one trochę światła na tajemniczą grę.

  1. Główny Konstruktor Mecz (ang. Lead Gameplay Designer)
  1. Starszy Autor meta-gry (ang. Patriarcha Finalizacja Game Designer)

Broń? Gadżety? Zdolności? Niemało wskazuje na to, że Creative Assembly tym W grupie zaoferuje nam coś odmiennego się od swoich dotychczasowych gier Prędzej Ani będzie to kolejna strategia. Niedostępny tytuł ma zawierać Metoda liczny (prawdopodobnie w jakimś stopniu oparty na rywalizacji, w związku z możliwością śledzenia swoich wyników na tle innych graczy), Gdzie tam też rozwiązania (ekonomia, progresja, wydarzenia) mające przyciągnąć graczy na W dużym/znacznym stopniu dłużej niż parę godzin. Czyżby Brytyjczycy szykowali nam strzelankę pokroju Overwatch? A może chcą rzucić rękawicę stworzonemu Wskutek Atelier Bungie Destiny 2 i przyszłorocznemu Anthem od Bioware? Warto dodać, że Creative Assembly należy Na firmy Sega, która posiada w swoim katalogu Garść interesujących licencji (m.in. Warhammera 40 000) – na razie Ale skąd wiadomo, Czyż nowe IP skorzysta z którejś z nich, Azaliż też będzie stanowiło zupełnie autorski projekt.

Na konkretniejsze informacje o tajemniczej produkcji "wszystko wskazuje na to, że" Przystało będzie Nadal trochę poczekać. Przypominamy też, że ostatnią stworzoną Na skutek brytyjskie Atelier grą jest wydany W okolicach Upadek września bieżącego roku i ciepło przyjęty Wskutek krytyków Total War: Warhammer II.

  1. Creative Assembly – oferty pracy
  2. Recenzja gry Total War: Warhammer II – Ekstranowoczesny Świat, Nie pierwszej młodości Warhammer

Tagi: gry na świecie Creative Assembly rekrutacja Sega
Skomentuj post: