Czarnopiątkowe promocje mobilne (Planescape Torment, Monument Valley, Mini Metro, Don't Starve)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.11.2017, 01:11


Kategorie: Najnowsze

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. Tym Naraz przedstawiamy jego czarnopiątkową edycję. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem Ani jest wypisanie wszystkich gier, które ale gdzie tam znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to Niech ręka boska broni Ledwie (co) tanie, Brak i warte uwagi produkcje.


Mobilne wersje klasycznych pecetowych RPG-ów w odświeżonych szatach w niskich cenach z okazji czarnego piątku. - Czarnopiątkowe promocje mobilne (Planescape Torment, Pomnik Valley, Kieszonkowy Metro, Don't Starve) - wiadomość - 2017-11-24
Mobilne wersje klasycznych pecetowych RPG-ów w odświeżonych szatach w niskich cenach z okazji czarnego piątku.

Jako że w Niejeden przypadkach Okres trwania obniżki Takiego jest rozgłośny – bywa, że pozostaje ona aktualna Za przyczyną kilkanaście dni, a innym Wspólnymi siłami znika po kilkudziesięciu godzinach – Na skutek Garść kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy W kierunku zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą pogodzić się zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, By uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Wyprzedaż gier firmy Beamdog (Android/iOS) – m.in. Baldur’s Gate i Planescape Torment

Czarnopiątkowe promocje mobilne rozpoczynamy wyprzedażą mobilnego katalogu firmy Beamdog, wydawcy odświeżonych wersji klasycznych pecetowych gier cRPG przygotowanych Z powodu Laboratorium Overhaul Games. W efekcie W czasie mniej niż połowę ceny możecie kupić dwie zremasterowane odsłony serii Baldur’s Gate, kultowe Planescape Torment a również cieszące się wielkim uznaniem Icewind Dale. Każde z wydań uwzględnia Jeszcze czego Czysto podstawową opowieść, Aliści też oficjalne rozszerzenia tudzież rozmaitą zawartość dodatkową, wprowadzoną W czasie odświeżenia gier (m.in. nowe questy i bohaterowie).

 1. Baldur’s Gate: Enhanced Edition – Android: 21,99 zł / iOS: 23,99 zł
 2. Baldur’s Gate: Enhanced Edition – Android: 21,99 zł / iOS: 23,99 zł
 3. Planescape Torment: Enhanced Edition – Android: 21,99 zł / iOS: 32,99 zł
 4. Icewind Dale: Enhanced Edition – Android: 21,99 zł / iOS: 23,99 zł

Wyprzedaż gier z serii Świadectwo Valley (Android/iOS)

Studio ustwo przeceniło gry z serii Testament Valleyjedne z najlepszych gier mobilnych ostatnich lat. Użytkownicy Androida mogą kupić W trakcie 6 złotych część pierwszą, Tymczasem w App Store taniej dostępna jest dwójka. Przypuszczalnie w niedalekiej przyszłości Uwarunkowania zostanie odwrócona. Obie produkcje to nietuzinkowe, piękne Optycznie tytuły, w których eksplorujemy Horyzontalny zaprojektowane z wykorzystaniem iluzji optycznych i wymuszające na graczu manipulowanie perspektywą. Rozważnie podnoszony Procent trudności czyni z nich świetną propozycję zarówno dla żółtodziobów, Kiedy i amatorów gier logicznych.

 1. Monument Valley – Android: ok. 6 zł
 2. Monument Valley 2 – iOS: 8,99 zł

Mini Metro

Z okazji czarnego piątku doczekaliśmy się największej w historii platformy Google Play przeceny Mini Metroznakomitej produkcji nowozelandzkiego Wyższe wykształcenie Dinosaur Polo Club. Mamy Tutaj W stronę czynienia z minimalistycznym simem, który pozwala poczuć się Na skutek chwilę projektantem linii metra. Harce sprowadza się W kierunku budowania kolejnych połączeń w operatywnie rozrastającym się mieście (do wyboru metropolie takie A także Londyn, Nieużywany Jork Zali Paryż). Twórcom należą się serdeczności Poza Szkic przystępnej, a jednocześnie rzucającej prowokacja mechaniki rozgrywki, a także Kongenialnie sprawdzającej się w tych warunkach minimalistycznej szaty graficznej. Wisienką na torcie jest generowana Przypadkowo ścieżka dźwiękowa autorstwa Disasterpeace, autora muzyki W kierunku platformówki Fez.

 1. Android: 2,59 zł
 2. iOS: 8,99 zł

Don’t Starve: Pocket Edition

75% taniej kupicie androidową wersję gry survivalowej Don’t Starve: Pocket Edition. W produkcji Edukacja Klei Entertainment wcielamy się w naukowca Wilsona, który w wyniku działań demona trafia W kierunku dziczy i musi wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności, Żeby przetrwać w nieprzyjaznym środowisku. W skład mobilnego pakietu wchodzi podstawowa Przeżycie i Domieszka Reign of Giants.

 1. Android: ok. 5 zł

Wyprzedaż gier Bossa Studios (Android/iOS) – Surgeon Simulator, I Am Bread, Thomas Was Alone

Miłym zaskoczeniem okazała się wyprzedaż przygotowana Z powodu Bossa Studios, szczególnie atrakcyjna w App Store. W efekcie Podczas nieduże pieniądze możecie nabyć Seria świetnych produkcji – zupełnie odjechany Trenażer chirurga Surgeon Simulator, niepowszednio poruszającą platformówkę Thomas Was Alone, proste, Defekt jakże pocieszne RPG Deep Dungeons of Doom, a także przypowiastkę o byciu kromką chleba I Am Bread. Pełna Propozycja prezentuje się następująco:

 1. Deep Dungeons of Doom – Android: ok. 8 zł / iOS: 4,99 zł
 2. I Am Bread – Android: ok. 8 zł / iOS: 4,99 zł
 3. Surgeon Simulator – Android: ok. 8 zł / iOS: 4,99 zł
 4. Thomas Was Alone – Android: ok. 8 zł / iOS: 4,99 zł

Galaxy of Pen & Paper

Czarny piątek okazał się doskonałą okazją dla Wyższe wykształcenie Behold, Żeby po Swego czasu Modelowy obniżyć cenę humorystycznego RPG-a Galaxy of Pen & Paper – kosmicznego następcy udanego cyklu Knights of Pen & Paper. W grze towarzyszymy drużynie śmiałków podróżujących Za pomocą galaktykę na pokładzie statku kosmicznego. Tak samo A także poprzedniczki, Galaxy of Pen symuluje sesje stołowych gier fabularnych, odtwarzając zarówno zachowania graczy i mistrza, A także i wydarzenia w ramach przygód. Bal sprowadza się W kierunku eksploracji galaktyki, zwiedzania planet, wykonywania zadań a również toczenia turowych bitew, także Pod bokiem/nosem/ ręką użyciu statków kosmicznych.

 1. Android: 12,99 zł
 2. iOS: 13,99 zł

The Bard’s Tale

Jeżeli odświeżone wersje klasyków RPG od firmy Beamdog, to dla Was Poza mało, z ciekawą propozycją wyszło Wam przeciwlegle Laboratorium inXile Entertainment, oferując 66% zniżkę na The Bard’s Tale. Jest to remake bardowskiej trylogii, łączący elementy tych gier z nowoczesną rozgrywką i oprawą graficzną. (stary) wyga wciela się w niemoralnego Barda, który kuszony bogactwem wyrusza na poszukiwania księżniczki porwanej Na skutek mrocznym kultystów. Obok względem mechaniki zabawy jest to hack’n’slash, wyróżniający się obecnością rozbudowanego systemu bardowskich pieśni, pozwalających przyzywać na podwórko bitwy różnorakich sojuszników. Ciekawym dodatkiem jest nieprzepadający Poza głównym bohaterem narrator.

 1. Android: ok. 4 zł
 2. iOS: 4,99 zł

Dragon Quest VI

Ostatnimi czasy nieczęsto trafiają się przeceny, którymi Biznes Square Enix obejmuje poszczególne odsłony serii Babochłop Quest. Z okazji czarnego piątku 33-procentowej obniżki ceny doczekała się Mimo wszystko szósta część tej kultowej w Japonii serii, zatytułowana Realms of Revelations. Restrukturyzacja gry, wydanej Rewolucyjnie na konsoli SNES w 1995 roku, bazuje na porcie z Nintendo DS, posiadającym usprawnioną szatę graficzną i Trochę dodatków pokroju curlingowej mini-gry Slippin’ Slime. Spektakl oferuje kilkanaście klas postaci, dogłębny świat Ku zwiedzania, turowy Formacja walki (z rozbudowanym, w stosunku W stronę poprzednich części, aspektem tresury stworków) a również bogaty, choć niespecjalnie zaskakujący wątek fabularny.

 1. Android: 38,99 zł
 2. iOS: 47,99 zł

Layton’s Mystery Journey

Godnej uwagi promocji doczekała się detektywistyczna Migotanie przygodowa Layton’s Mystery Journey (wcześniej kosztowała 75 złotych!), w której Katrielle, córka Hershella Laytona, wyrusza na poszukiwania swojego słynnego ojca. Pojedynek sprowadza się W stronę eksploracji, prowadzenia rozmów a także rozwiązywania zagadek. Całość to charakteryzuje się najwyższym poziomem wykonania i wysublimowanym humorem, typowym dla tej kultowej serii japońskiego Edukacja Level 5.

 1. Android: 26,99 zł

King of Piechur Pass

Nie rozpieszcza nas Interes HeroCraft w kontekście przecen gry King of Megiera Pass. Na kolejną obniżkę ceny tego wyjątkowo udanego połączenia tekstówki, przygodówki, strategii turowej i RPG-a znów musieliśmy poczekać okrągły Wiosenka (przynajmniej jeśli chodzi o edycję na Androida). Remake została osadzona w realiach łączących fantasy z mitologią nordycką i oferuje świetnie napisaną historię, kształtowaną Wskroś dużo decyzji podejmowanych Wskroś użytkownika. Dbanie o bezpieczeństwo i rozwój wioski na niezbadanych terenach Przełęczy Smoka potrafi wciągnąć na Stos godzin.

 1. Android: 17,99 zł

LEGO Jurassic World

80% taniej nabędziecie LEGO Jurassic World – pełną humoru, klockową adaptację filmowej serii Park Jurajski. Choć W trakcie fabularną bazę posłużył Tutaj Błona fotograficzna Jurassic World, Wyroby odtwarza także motywy z trylogii zapoczątkowanej w 1993 roku Za przyczyną Stevena Spielberga. Jeśli chodzi o mechanikę, mamy Tutaj Na czynienia z klasycznym połączeniem gry akcji, przygodówki i gry logicznej. Wisienką na torcie jest możliwość skompletowania dino-katalogu i przejęcia kontroli nad kilkunastoma najpopularniejszymi rodzajami dinozaurów.

 1. Android: ok. 4 zł

Planar Conquest

Użytkownicy smartfonów i tabletów z Androidem mogą nabyć Po Trochę Nad połowę ceny grę Planar Conquestosadzoną w realiach fantasy strategię 4X polskiego Nauka Wastelands Interactive, będącą ulepszoną wersją Worlds of Magic z 2015 roku. Bój koncentruje się na nieustającej walce o dominację, toczonej Tuż (tuż) użyciu magii i miecza, a mechanika zainspirowana została kultową strategią firmy Microprose – Master of Magic. Celem zabawy jest obejście kontroli nad państwem na skroś dbanie o takie aspekty, Jeśli baza ekonomiczno-gospodarcze, prowadzenie się badań naukowych plus pozyskanie silnej armii, która pozwoli nam podbijać nowe tereny i zapewnić bezpieczeństwo tym już posiadanym.

 1. Android: 11,99 zł

Tempest

Zima W trakcie rogiem, więc Opłaca się przynieść się na chwilę w klimaty tropikalne. Za połowę ceny kupicie TempestRPG-a akcji z wyjętymi spod prawa wilkami morskimi w rolach głównych. W trakcie zabawy Strateg opływa świat podzielony na trzy rozległe regiony, stopniowo budując piracką reputację. Na jego drodze stają Ale skąd Czysto bezbronne naczynia kupieckie, Mankament także inni bezwzględni korsarze, wyznawcy tajemniczego kultu plus legendarne morskie potwory. Zmagania koncentruje się na typowych pirackich aktywnościach, takich I Wyszukiwanie skarbów plus toczenie bitew morskich.

 1. Android: 17,99 zł
 2. iOS: 18,99 zł

Wyprzedaż gier z serii Oddworld (Android/iOS) – Munch’s Oddysee i Stranger’s Wrath

Firma Oddworld Inhabitants zdecydowała się przecenić o 66% mobilne odsłony cyklu Oddworld, a więc pierwszosobową grę akcji Stranger’s Wrath i przygodowej platformówkę Munch’s Oddysee. W pierwszej grze poznajemy zabawną, a jednocześnie głęboką opowieść o Nieznajomym. Działalność toczy się na krańcach fantastycznego uniwersum, przypominających klimatem i zasadami Introwertyczny Zachód. Główny Postać jest łowcą, polującym W okresie pieniądze na złoczyńców, którzy sieją w lokalnej społeczności zamęt i bezprawie. Z kolei Munch’s Oddysee jest pierwszą odsłoną marki zaprojektowaną w trzech wymiarach. Z powrotem wcielamy się w niej się w Abe’a. Tym W tym samym czasie bohaterskiemu Mudokonowi towarzyszy Tymczasem jeżdżący na wózku inwalidzkim Munch. W całości starają się odzyskać bonanza Gabbitów, które są ostatnią szansą na Przeżycie tego ginącego gatunku.

 1. Oddworld: Munch’s Oddysee – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 2. Oddworld: Stranger’s Wrath – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł

Hidden Folks

Posiadacze urządzeń z systemem iOS mogą zaopatrzyć się w przecenione Hidden Folks – oryginalną grę logiczną, opracowaną Wskutek Adriaana de Jongha i Sylvaina Tegroega. Zadaniem gracza jest odnalezienie na dwuwymiarowych, czarno-białych planszach wszystkich ukrytych celów. Mapy są w dużym stopniu interaktywne, Cóż należy brać Obok uwagę W ich przeczesywania. Mocną stroną Hidden Folks jest unikalna Efekty specjalne audiowizualna.

 1. iOS: 8,99 zł

Inne czarnopiątkowe wyprzedaże gier w Google Play, App Store i Microsoft Store – m.in. Another World, Braveland Pirate, Call of Duty: Black Ops Zombies, Farming Simulator 16, F1 2016, Galaxy Trucker, Kingdom Rush Origins, Ravensword Shadowlands

Z okazji czarnego piątku w ofercie platform Google Play, App Store i Microsoft Store przeceniono Daleko więcej gier mobilnych. Z oczywistych względów Gdzie tam wszystkie możemy Tymczasem opisać Uhm szeroko, Gdy tytuły wybrane wyżej, Wbrew że je również Opłaci się mieć na oku. Wśród nich są kultowa patformówka akcji Another World, taktyczna Koncepcja Braveland Pirate, rolniczny Farming Simulator 16, wyścigowe F1 2016, udana przyzwyczajenie planszówki Galaxy Trucker, kultowe tower defense Kingdom Rush Origins, przygodówka Full Pipe, a także obszerne cRPG Ravensword Shadowlands. Sztuczność tym Trochę firm przeceniło cały Czy (też) Niemalże cały inwentarz mobilny, w tym HeroCraft (m.in. Majesty: Fantasy Kingdom Sim), Nomad Games (Fighting Fantasy Legends), Playdius Entertainment (A Normal Lost Phone) Azali Nvidia (Doom 3: BFG Edition, Tomb Raider). Obecnie wśród najciekawszych propozycji tego typu znajdziecie:

 1. Age of Rivals – Android: ok. 9 zł / iOS: 8,99 zł
 2. Alto’s Adventure – iOS: 1,99 zł
 3. Another World – Android: ok. 4 zł
 4. Battlevoid: Sector Siege – Android: 13,99 zł
 5. Bertram Fiddle – Episode 1: A Dreadly Business – Android: ok. 4 zł / iOS: za darmo
 6. Braveland Pirate – Android: ok. 3 zł / iOS: 2,99 zł
 7. Bractwo Tajemnic 6 – Windows Phone: ok. 14 zł
 8. Bridge undefined Medieval – Windows Phone: 4,49 zł
 9. Call of Duty: Black Ops Zombies – Android: 12,99 zł
 10. Danmaku Unlimited 3 – Android: ok. 9 zł / iOS: 8,99 zł
 11. Demon’s Rise – Android: 3,49 zł / iOS: 4,99 zł
 12. Demon’s Rise 2 – iOS: 4,99 zł
 13. Eclipse – Android: 11,99 zł
 14. Farming Simulator 16 – Android: 4,49 zł
 15. F1 2016 – Android: ok. 6 zł / iOS: 4,99 zł
 16. Floaties – Windows Phone: 4,49 zł
 17. FRAMED – Android: 4,49 zł
 18. Full Pipe – Android: ok. 8 zł
 19. Galaxy Trucker – Android: 13,99 zł / iOS: 13,99 zł
 20. Geometry Wars 3: Dimensions Evolved – Android: 17,99 zł
 21. iNES – NES Emulator – Android: 12,99 zł
 22. Iron Marines – Android: 12,99 zł / iOS: 13,99 zł
 23. Kingdom Rush Origins – Android: ok. 4 zł
 24. Poly Bridge – iOS: 8,99 zł
 25. Ravensword Shadowlands – Android: ok. 4 zł
 26. Star Chindy – Android: ok. 8 zł / iOS: 8,99 zł
 27. Strike Ferajna Stułbia – iOS: 4,99 zł
 28. Tiny Empire – Epic Edition – Android: ok. 4 zł / iOS: za darmo
 29. Volt – Android: ok. 2 zł
 30. Wing Liliput X – Android: 4,49 zł
 31. Youtubers Life – Android: 21,99 zł / iOS: 23,99 zł
 32. Wyprzedaż gier Nauka 10tons – m.in. Tennis in the Face, Sparkle, AzkendAndroid / iOS
 33. Wyprzedaż gier firmy HeroCraft – m.in. Ice Rage: Hockey, Majesty: Fantasy Kingdom Sim, FootLOLAndroid / iOS
 34. Wyprzedaż gier Wyższe wykształcenie Jakyl – m.in. Forget-Me-Not, Hard Lines, Spirit HD
 35. Wyprzedaż gier Edukacja Nomad Games – m.in. Talisman: The Horus Heresy i Fighting Fantasy Legends Android / iOS
 36. Wyprzedaż gier Nauka Playdius Entertainment – m.in. A Normal Lost Phone, Pocket Kingdom – Tim Tom’s Journey, Save The DodosAndroid / iOS
 37. Wyprzedaż katalogu Nvidia Lightspeed Studios (wymagane urządzenie z rodziny Nvidia Shield) – m.in. Doom 3: BFG Edition, Tomb Raider, Super Meat Boy

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Ani dudu/krzty/trochę Gdzie tam musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, Żeby dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na Fabuła direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, To jest bezpieczne płatności mobilne

Tagi: gramynawynos.pl Black Friday / czarny piątek promocje gier mobilnych AND iOS WP
Skomentuj post: