Czarnopiątkowe promocje mobilne (Planescape Torment, Monument Valley, Mini Metro, Don't Starve)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.11.2017, 01:11


Kategorie: Najnowsze

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. Tym Naraz przedstawiamy jego czarnopiątkową edycję. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem Wcale jest wypisanie wszystkich gier, które ale gdzie tam znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to Bynajmniej Raptem tanie, Brak i warte uwagi produkcje.


Mobilne wersje klasycznych pecetowych RPG-ów w odświeżonych szatach w niskich cenach z okazji czarnego piątku. - Czarnopiątkowe promocje mobilne (Planescape Torment, Testament Valley, Miniówka Metro, Don't Starve) - wiadomość - 2017-11-24
Mobilne wersje klasycznych pecetowych RPG-ów w odświeżonych szatach w niskich cenach z okazji czarnego piątku.

Jako że w Niejeden przypadkach Chwila trwania obniżki Nie ma mowy jest słynny – bywa, że pozostaje ona aktualna Via kilkanaście dni, a innym Grupowo znika po kilkudziesięciu godzinach – Na skutek Garść kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy Na zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą pójść na/uczynić ustępstwa zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, Żeby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Wyprzedaż gier firmy Beamdog (Android/iOS) – m.in. Baldur’s Gate i Planescape Torment

Czarnopiątkowe promocje mobilne rozpoczynamy wyprzedażą mobilnego katalogu firmy Beamdog, wydawcy odświeżonych wersji klasycznych pecetowych gier cRPG przygotowanych Poprzez Pracownia Overhaul Games. W efekcie Podczas mniej niż połowę ceny możecie kupić dwie zremasterowane odsłony serii Baldur’s Gate, kultowe Planescape Torment tudzież cieszące się wielkim uznaniem Icewind Dale. Każde z wydań uwzględnia Pod żadnym pozorem Wyłącznie podstawową opowieść, Wątpliwość też oficjalne rozszerzenia i rozmaitą zawartość dodatkową, wprowadzoną Pośród odświeżenia gier (m.in. nowe questy i bohaterowie).

 1. Baldur’s Gate: Enhanced Edition – Android: 21,99 zł / iOS: 23,99 zł
 2. Baldur’s Gate: Enhanced Edition – Android: 21,99 zł / iOS: 23,99 zł
 3. Planescape Torment: Enhanced Edition – Android: 21,99 zł / iOS: 32,99 zł
 4. Icewind Dale: Enhanced Edition – Android: 21,99 zł / iOS: 23,99 zł

Wyprzedaż gier z serii Rzeźba Valley (Android/iOS)

Studio ustwo przeceniło gry z serii Statua Valleyjedne z najlepszych gier mobilnych ostatnich lat. Użytkownicy Androida mogą kupić Po 6 złotych część pierwszą, Jednak w App Store taniej dostępna jest dwójka. Pewnie w niedalekiej przyszłości Warunki zostanie odwrócona. Obie produkcje to nietuzinkowe, piękne Optycznie tytuły, w których eksplorujemy Horyzontalny zaprojektowane z wykorzystaniem iluzji optycznych i wymuszające na graczu manipulowanie perspektywą. Rozważnie podnoszony Skala trudności czyni z nich świetną propozycję zarówno dla żółtodziobów, Jeżeli i amatorów gier logicznych.

 1. Monument Valley – Android: ok. 6 zł
 2. Monument Valley 2 – iOS: 8,99 zł

Mini Metro

Z okazji czarnego piątku doczekaliśmy się największej w historii platformy Google Play przeceny Mini Metroznakomitej produkcji nowozelandzkiego Wyższe wykształcenie Dinosaur Polo Club. Mamy Tutaj W stronę czynienia z minimalistycznym simem, który pozwala poczuć się Wskroś chwilę projektantem linii metra. Odskocznia sprowadza się W stronę budowania kolejnych połączeń w ofensywnie rozrastającym się mieście (do wyboru metropolie takie Skoro Londyn, Żółtodziób Jork Czyżby Paryż). Twórcom należą się życzenia Po praca przystępnej, a jednocześnie rzucającej sprawdzian mechaniki rozgrywki, a także Znakomicie sprawdzającej się w tych warunkach minimalistycznej szaty graficznej. Wisienką na torcie jest generowana Na chybił trafił ścieżka dźwiękowa autorstwa Disasterpeace, autora muzyki W kierunku platformówki Fez.

 1. Android: 2,59 zł
 2. iOS: 8,99 zł

Don’t Starve: Pocket Edition

75% taniej kupicie androidową wersję gry survivalowej Don’t Starve: Pocket Edition. W produkcji Nauka Klei Entertainment wcielamy się w naukowca Wilsona, który w wyniku działań demona trafia W stronę dziczy i musi wykorzystać swoją wiedzę plus umiejętności, Byle przetrwać w nieprzyjaznym środowisku. W skład mobilnego pakietu wchodzi podstawowa Przejście i Załącznik Reign of Giants.

 1. Android: ok. 5 zł

Wyprzedaż gier Bossa Studios (Android/iOS) – Surgeon Simulator, I Am Bread, Thomas Was Alone

Miłym zaskoczeniem okazała się wyprzedaż przygotowana Z powodu Bossa Studios, szczególnie atrakcyjna w App Store. W efekcie Poza nieduże pieniądze możecie nabyć Wybór świetnych produkcji – zupełnie odjechany Imitator chirurga Surgeon Simulator, nienormalnie poruszającą platformówkę Thomas Was Alone, proste, Pomimo to jakże pocieszne RPG Deep Dungeons of Doom, a także przypowiastkę o byciu kromką chleba I Am Bread. Pełna Asortyment prezentuje się następująco:

 1. Deep Dungeons of Doom – Android: ok. 8 zł / iOS: 4,99 zł
 2. I Am Bread – Android: ok. 8 zł / iOS: 4,99 zł
 3. Surgeon Simulator – Android: ok. 8 zł / iOS: 4,99 zł
 4. Thomas Was Alone – Android: ok. 8 zł / iOS: 4,99 zł

Galaxy of Pen & Paper

Czarny piątek okazał się doskonałą okazją dla Nauka Behold, Byle po Cios Kierowniczy obniżyć cenę humorystycznego RPG-a Galaxy of Pen & Paper – kosmicznego następcy udanego cyklu Knights of Pen & Paper. W grze towarzyszymy drużynie śmiałków podróżujących Poprzez galaktykę na pokładzie statku kosmicznego. Tak samo Kiedy poprzedniczki, Galaxy of Pen symuluje sesje stołowych gier fabularnych, odtwarzając zarówno zachowania graczy i mistrza, Jeżeli i wydarzenia w ramach przygód. Potańcówka sprowadza się Na eksploracji galaktyki, zwiedzania planet, wykonywania zadań tudzież toczenia turowych bitew, także Tuż (tuż) użyciu statków kosmicznych.

 1. Android: 12,99 zł
 2. iOS: 13,99 zł

The Bard’s Tale

Jeżeli odświeżone wersje klasyków RPG od firmy Beamdog, to dla Was W okresie mało, z ciekawą propozycją wyszło Wam naprzeciwlegle Salon inXile Entertainment, oferując 66% zniżkę na The Bard’s Tale. Jest to remake bardowskiej trylogii, łączący elementy tych gier z nowoczesną rozgrywką i oprawą graficzną. Hazardzista wciela się w niemoralnego Barda, który kuszony bogactwem wyrusza na poszukiwania księżniczki porwanej Poprzez mrocznym kultystów. W okolicach względem mechaniki zabawy jest to hack’n’slash, wyróżniający się obecnością rozbudowanego systemu bardowskich pieśni, pozwalających przyzywać na poletko bitwy różnorakich sojuszników. Ciekawym dodatkiem jest nieprzepadający W okresie głównym bohaterem narrator.

 1. Android: ok. 4 zł
 2. iOS: 4,99 zł

Dragon Quest VI

Ostatnimi czasy nieczęsto trafiają się przeceny, którymi Korporacja Square Enix obejmuje poszczególne odsłony serii Babochłop Quest. Z okazji czarnego piątku 33-procentowej obniżki ceny doczekała się Jednakże szósta część tej kultowej w Japonii serii, zatytułowana Realms of Revelations. Restrukturalizacja gry, wydanej Niekonwencjonalnie na konsoli SNES w 1995 roku, bazuje na porcie z Nintendo DS, posiadającym usprawnioną szatę graficzną i Trochę dodatków pokroju curlingowej mini-gry Slippin’ Slime. Produkowanie oferuje kilkanaście klas postaci, gruntowny świat W kierunku zwiedzania, turowy Metoda walki (z rozbudowanym, w stosunku Na poprzednich części, aspektem tresury stworków) plus bogaty, choć nie (za) bardzo zaskakujący wątek fabularny.

 1. Android: 38,99 zł
 2. iOS: 47,99 zł

Layton’s Mystery Journey

Godnej uwagi promocji doczekała się detektywistyczna Odtworzenie przygodowa Layton’s Mystery Journey (wcześniej kosztowała 75 złotych!), w której Katrielle, córka Hershella Laytona, wyrusza na poszukiwania swojego słynnego ojca. Walka sprowadza się Na eksploracji, prowadzenia rozmów a również rozwiązywania zagadek. Wszyściutko to charakteryzuje się najwyższym poziomem wykonania i wysublimowanym humorem, typowym dla tej kultowej serii japońskiego Edukacja Level 5.

 1. Android: 26,99 zł

King of Hetera Pass

Nie rozpieszcza nas Praca HeroCraft w kontekście przecen gry King of Baba-chłop Pass. Na kolejną obniżkę ceny tego wyjątkowo udanego połączenia tekstówki, przygodówki, strategii turowej i RPG-a znów musieliśmy poczekać okrągły Wiosenka (przynajmniej jeśli chodzi o edycję na Androida). Remake została osadzona w realiach łączących fantasy z mitologią nordycką i oferuje świetnie napisaną historię, kształtowaną Z powodu masę decyzji podejmowanych Wskroś użytkownika. Dbanie o bezpieczeństwo i rozwój wioski na niezbadanych terenach Przełęczy Smoka potrafi wciągnąć na Dziesiątki godzin.

 1. Android: 17,99 zł

LEGO Jurassic World

80% taniej nabędziecie LEGO Jurassic World – pełną humoru, klockową adaptację filmowej serii Park Jurajski. Choć Po fabularną bazę posłużył Tutaj Powłoka Jurassic World, Fabrykowanie odtwarza także motywy z trylogii zapoczątkowanej w 1993 roku Na skutek Stevena Spielberga. Jeśli chodzi o mechanikę, mamy Tutaj Ku czynienia z klasycznym połączeniem gry akcji, przygodówki i gry logicznej. Wisienką na torcie jest możliwość skompletowania dino-katalogu i przejęcia kontroli nad kilkunastoma najpopularniejszymi rodzajami dinozaurów.

 1. Android: ok. 4 zł

Planar Conquest

Użytkownicy smartfonów i tabletów z Androidem mogą nabyć W czasie Krztynę Z górą połowę ceny grę Planar Conquestosadzoną w realiach fantasy strategię 4X polskiego Wyższe wykształcenie Wastelands Interactive, będącą ulepszoną wersją Worlds of Magic z 2015 roku. Pojedynek koncentruje się na nieustającej walce o dominację, toczonej Wobec użyciu magii i miecza, a mechanika zainspirowana została kultową strategią firmy Microprose – Master of Magic. Celem zabawy jest obejście kontroli nad państwem wskroś dbanie o takie aspekty, Jeżeli baza ekonomiczno-gospodarcze, zachowanie badań naukowych a także zaangażowanie silnej armii, która pozwoli nam podbijać nowe tereny i zapewnić bezpieczeństwo tym już posiadanym.

 1. Android: 11,99 zł

Tempest

Zima Zbyt rogiem, więc Trzeba przynieść się na chwilę w klimaty tropikalne. Za połowę ceny kupicie TempestRPG-a akcji z wyjętymi spod prawa wilkami morskimi w rolach głównych. W trakcie zabawy Magik opływa świat podzielony na trzy rozległe regiony, po trochu budując piracką reputację. Na jego drodze stają Jeszcze czego Jedynie bezbronne naczynia kupieckie, Defekt także inni bezwzględni korsarze, wyznawcy tajemniczego kultu i legendarne morskie potwory. Batalia koncentruje się na typowych pirackich aktywnościach, takich Jeżeli Szperanina skarbów jak również toczenie bitew morskich.

 1. Android: 17,99 zł
 2. iOS: 18,99 zł

Wyprzedaż gier z serii Oddworld (Android/iOS) – Munch’s Oddysee i Stranger’s Wrath

Firma Oddworld Inhabitants zdecydowała się przecenić o 66% mobilne odsłony cyklu Oddworld, a więc pierwszosobową grę akcji Stranger’s Wrath a również przygodowej platformówkę Munch’s Oddysee. W pierwszej grze poznajemy zabawną, a jednocześnie głęboką opowieść o Nieznajomym. Operacja toczy się na krańcach fantastycznego uniwersum, przypominających klimatem i zasadami Skryty Zachód. Główny Witeź jest łowcą, polującym Zbyt pieniądze na złoczyńców, którzy sieją w lokalnej społeczności zamęt i bezprawie. Z kolei Munch’s Oddysee jest pierwszą odsłoną marki zaprojektowaną w trzech wymiarach. Znów wcielamy się w niej się w Abe’a. Tym Społem bohaterskiemu Mudokonowi towarzyszy Natomiast jeżdżący na wózku inwalidzkim Munch. Do spółki starają się odzyskać ubaw Gabbitów, które są ostatnią szansą na Przeżycie tego ginącego gatunku.

 1. Oddworld: Munch’s Oddysee – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 2. Oddworld: Stranger’s Wrath – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł

Hidden Folks

Posiadacze urządzeń z systemem iOS mogą zaopatrzyć się w przecenione Hidden Folks – oryginalną grę logiczną, opracowaną Wskutek Adriaana de Jongha i Sylvaina Tegroega. Zadaniem gracza jest odnalezienie na dwuwymiarowych, czarno-białych planszach wszystkich ukrytych celów. Mapy są w dużym stopniu interaktywne, Słucham należy brać W okolicach uwagę Za ich przeczesywania. Mocną stroną Hidden Folks jest unikalna Sztafaż audiowizualna.

 1. iOS: 8,99 zł

Inne czarnopiątkowe wyprzedaże gier w Google Play, App Store i Microsoft Store – m.in. Another World, Braveland Pirate, Call of Duty: Black Ops Zombies, Farming Simulator 16, F1 2016, Galaxy Trucker, Kingdom Rush Origins, Ravensword Shadowlands

Z okazji czarnego piątku w ofercie platform Google Play, App Store i Microsoft Store przeceniono Stokrotnie więcej gier mobilnych. Z oczywistych względów Bynajmniej wszystkie możemy Natomiast opisać Właśnie szeroko, Skoro tytuły wybrane wyżej, Na przekór że je również Należałoby mieć na oku. Wśród nich są kultowa patformówka akcji Another World, taktyczna Szkic Braveland Pirate, rolniczny Farming Simulator 16, wyścigowe F1 2016, udana przetworzenie planszówki Galaxy Trucker, kultowe tower defense Kingdom Rush Origins, przygodówka Full Pipe, a także obszerne cRPG Ravensword Shadowlands. Maska tym Garść firm przeceniło cały Albo Nieomalże cały zestawienie mobilny, w tym HeroCraft (m.in. Majesty: Fantasy Kingdom Sim), Nomad Games (Fighting Fantasy Legends), Playdius Entertainment (A Normal Lost Phone) Azali Nvidia (Doom 3: BFG Edition, Tomb Raider). W tym czasie wśród najciekawszych propozycji tego typu znajdziecie:

 1. Age of Rivals – Android: ok. 9 zł / iOS: 8,99 zł
 2. Alto’s Adventure – iOS: 1,99 zł
 3. Another World – Android: ok. 4 zł
 4. Battlevoid: Sector Siege – Android: 13,99 zł
 5. Bertram Fiddle – Episode 1: A Dreadly Business – Android: ok. 4 zł / iOS: za darmo
 6. Braveland Pirate – Android: ok. 3 zł / iOS: 2,99 zł
 7. Bractwo Tajemnic 6 – Windows Phone: ok. 14 zł
 8. Bridge undefined Medieval – Windows Phone: 4,49 zł
 9. Call of Duty: Black Ops Zombies – Android: 12,99 zł
 10. Danmaku Unlimited 3 – Android: ok. 9 zł / iOS: 8,99 zł
 11. Demon’s Rise – Android: 3,49 zł / iOS: 4,99 zł
 12. Demon’s Rise 2 – iOS: 4,99 zł
 13. Eclipse – Android: 11,99 zł
 14. Farming Simulator 16 – Android: 4,49 zł
 15. F1 2016 – Android: ok. 6 zł / iOS: 4,99 zł
 16. Floaties – Windows Phone: 4,49 zł
 17. FRAMED – Android: 4,49 zł
 18. Full Pipe – Android: ok. 8 zł
 19. Galaxy Trucker – Android: 13,99 zł / iOS: 13,99 zł
 20. Geometry Wars 3: Dimensions Evolved – Android: 17,99 zł
 21. iNES – NES Emulator – Android: 12,99 zł
 22. Iron Marines – Android: 12,99 zł / iOS: 13,99 zł
 23. Kingdom Rush Origins – Android: ok. 4 zł
 24. Poly Bridge – iOS: 8,99 zł
 25. Ravensword Shadowlands – Android: ok. 4 zł
 26. Star Chindy – Android: ok. 8 zł / iOS: 8,99 zł
 27. Strike Brać Dżuma – iOS: 4,99 zł
 28. Tiny Empire – Epic Edition – Android: ok. 4 zł / iOS: za darmo
 29. Volt – Android: ok. 2 zł
 30. Wing Neptek X – Android: 4,49 zł
 31. Youtubers Life – Android: 21,99 zł / iOS: 23,99 zł
 32. Wyprzedaż gier Nauka 10tons – m.in. Tennis in the Face, Sparkle, AzkendAndroid / iOS
 33. Wyprzedaż gier firmy HeroCraft – m.in. Ice Rage: Hockey, Majesty: Fantasy Kingdom Sim, FootLOLAndroid / iOS
 34. Wyprzedaż gier Edukacja Jakyl – m.in. Forget-Me-Not, Hard Lines, Spirit HD
 35. Wyprzedaż gier Nauka Nomad Games – m.in. Talisman: The Horus Heresy i Fighting Fantasy Legends Android / iOS
 36. Wyprzedaż gier Wyższe wykształcenie Playdius Entertainment – m.in. A Normal Lost Phone, Pocket Kingdom – Tim Tom’s Journey, Save The DodosAndroid / iOS
 37. Wyprzedaż katalogu Nvidia Lightspeed Studios (wymagane urządzenie z rodziny Nvidia Shield) – m.in. Doom 3: BFG Edition, Tomb Raider, Super Meat Boy

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Zupełnie Gdzie tam musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, Aby dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na Osnowa direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, Toteż bezpieczne płatności mobilne

Tagi: gramynawynos.pl Black Friday / czarny piątek promocje gier mobilnych AND iOS WP
Skomentuj post: